Wedstrijddatum | Team | Thuisteam | Uitteam | Competitiesoort | Scheidsrechter | Veld | Kleedkamerthuisteam | Kleedkameruitteam | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19-03-2024 18:30 | SC Botlek 13-1 | SC Botlek 13-1 | Rijnmond Hoogvliet Sport JO13-1 | regulier | Afgeschermd | veld 2 | ||||
21-03-2024 20:00 | SC Botlek 3 | SC Botlek 3 | v.v. Hekelingen 3 | regulier | A.J. (Aad) Beerens | veld 2 | 8 | 1 | ||
23-03-2024 09:00 | SC Botlek 08-2 | SC Botlek 08-2 | Rijnmond Hoogvliet Sport JO8-1 | regulier | veld 4 A1 | 5 | 6 | |||
23-03-2024 09:00 | Botlek JO10-3 | Botlek JO10-3 | Simonshaven JO10-1 | Oefen | veld 4 B | 7 | 8 | |||
23-03-2024 09:30 | Botlek JO14-1 | Botlek JO14-1 | Poortugaal JO14-1 | Oefen | Woud, K. (Kevin) van 't | veld 1 | 8 | 1 | ||
23-03-2024 12:00 | SC Botlek 2 | SC Botlek 2 | Kethel Spaland, vv 2 | regulier | J. (Jan) van den Ende | veld 1 | 5 | 2 | ||
23-03-2024 12:00 | Botlek, SC 35+1 | Botlek, SC 35+1 | Egelantier Boys, de 35+2 | regulier | Afgeschermd | veld 2 | 12 | 6 | ||
23-03-2024 13:15 | SC Botlek 3 | SC Botlek 3 | SHO 4 | regulier | A.J. (Aad) Beerens | veld 4 | 7 | 4 | ||
23-03-2024 13:15 | Botlek, SC 4 | Botlek, SC 4 | Heinenoord 3 | regulier | A. (Andre) Kokje | veld 3 | 11 | 3 | ||
23-03-2024 14:30 | SC Botlek 1 | SC Botlek 1 | WCR 1 | regulier | M. (Marco) de Lange | veld 1 | 9 | 1 | ||
30-03-2024 12:15 | Botlek, SC 35+1 | Botlek, SC 35+1 | Pernis 35+1 | regulier | E. (Edwin) de Meersseman | veld 2 | 12 | 7 | ||
30-03-2024 13:15 | SC Botlek 5 | SC Botlek 5 | Hellevoetsluis 6 | regulier | A.J. (Aad) Beerens | veld 1 | 11 | 8 | ||
06-04-2024 08:30 | SC Botlek 13-1 | SC Botlek 13-1 | Pernis JO13-1 | regulier | veld 1 | |||||
06-04-2024 10:15 | SC Botlek 14-1 | SC Botlek 14-1 | DVV '09 JO14-1 | regulier | veld 1 | |||||
06-04-2024 12:00 | Botlek, SC JO17-2 | Botlek, SC JO17-2 | sv Poortugaal JO17-4 | regulier | veld 1 | |||||
06-04-2024 12:30 | SC Botlek 3 | SC Botlek 3 | GHVV'13 3 | regulier | veld 2 | |||||
06-04-2024 13:15 | Botlek, SC 4 | Botlek, SC 4 | Barendrecht 9 | regulier | veld 4 | |||||
06-04-2024 14:30 | SC Botlek 1 | SC Botlek 1 | v.v. Hekelingen 1 | regulier | veld 1 | |||||
10-04-2024 20:00 | Botlek, SC 7 | Botlek, SC 7 | SCO '63 4 | regulier | veld 2 | |||||
13-04-2024 09:30 | SC Botlek 13-2 | SC Botlek 13-2 | Victoria'04 JO13-2 | regulier | veld 2 | |||||
13-04-2024 10:00 | Botlek, SC JO17-1 | Botlek, SC JO17-1 | v.v. Hekelingen JO17-2 | regulier | veld 1 | |||||
13-04-2024 10:15 | Botlek, SC JO15-3 | Botlek, SC JO15-3 | LYRA JO15-3 | regulier | veld 3 | |||||
13-04-2024 12:00 | SC Botlek 2 | SC Botlek 2 | Excelsior M. 2 | regulier | veld 1 | |||||
13-04-2024 12:15 | Botlek, SC 35+1 | Botlek, SC 35+1 | SSA/SJO Fortuna Be Quick 35+2 | regulier | veld 4 | |||||
13-04-2024 14:15 | SC Botlek 5 | SC Botlek 5 | sv Poortugaal 4 | regulier | veld 1 | |||||
13-04-2024 14:15 | Botlek, SC 7 | Botlek, SC 7 | Brielle, VV 6 | regulier | veld 3 | |||||
13-04-2024 14:15 | SC Botlek 6 | SC Botlek 6 | Vierpolders 4 | regulier | veld 2 |
Wedstrijddatum | Team | Thuisteam | Uitteam | Competitiesoort | Scheidsrechter | Veld | Kleedkamerthuisteam | Kleedkameruitteam | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
20-03-2024 20:00 | Botlek, SC 5 | Nieuwenhoorn 4 | Botlek, SC 5 | regulier | veld 1 | |||||
23-03-2024 10:00 | Botlek, SC JO12-2 | vv Smitshoek JO12-6 | Botlek, SC JO12-2 | regulier | veld 2 B | |||||
23-03-2024 12:00 | Botlek, SC 7 | NOCKralingen 4 | Botlek, SC 7 | regulier | A. (Ahmed) Khouch | veld 1-Hermandad | ||||
23-03-2024 12:30 | Botlek, SC JO17-2 | WFB JO17-2JM | Botlek, SC JO17-2 | regulier | M. (Martin) Humblet | veld 3 | 9 | 10 | ||
30-03-2024 12:00 | Botlek, SC JO17-1 | WFB JO17-1 | Botlek, SC JO17-1 | regulier | W. (Wim) Westhoeve | veld 1 | 3 | 2 | ||
30-03-2024 14:30 | Botlek, SC 6 | Vierpolders 4 | Botlek, SC 6 | regulier | veld 1 | |||||
03-04-2024 20:00 | Botlek, SC JO17-2 | FC Vlotbrug JO17-3JM | Botlek, SC JO17-2 | regulier | veld 1 | |||||
06-04-2024 08:30 | Botlek, SC JO15-3 | NSVV JO15-4 | Botlek, SC JO15-3 | regulier | veld 1 | |||||
06-04-2024 10:00 | Botlek, SC JO15-1 | Hermes DVS JO15-2 | Botlek, SC JO15-1 | regulier | veld 5-SVV | |||||
06-04-2024 11:30 | Botlek, SC JO17-1 | Rhoon JO17-1 | Botlek, SC JO17-1 | regulier | veld 1-Rhoon | |||||
06-04-2024 11:30 | Botlek, SC JO13-2 | CWO JO13-2 | Botlek, SC JO13-2 | regulier | veld 2 | |||||
06-04-2024 12:00 | Botlek, SC 5 | SHO 8 | Botlek, SC 5 | regulier | veld 4 | |||||
06-04-2024 14:00 | Botlek, SC 35+1 | CION 35+1 | Botlek, SC 35+1 | regulier | veld 3-Cion | |||||
06-04-2024 14:30 | Botlek, SC 6 | Rockanje 5 | Botlek, SC 6 | regulier | veld 3 | |||||
06-04-2024 14:30 | Botlek, SC 7 | Pernis 4 | Botlek, SC 7 | regulier | veld 3 | |||||
06-04-2024 17:00 | Botlek, SC 2 | VFC 2 | Botlek, SC 2 | regulier | veld 1 | |||||
13-04-2024 08:30 | Botlek, SC JO13-1 | Spijkenisse JO13-6 | Botlek, SC JO13-1 | regulier | veld 2 | |||||
13-04-2024 09:45 | Botlek, SC JO14-1 | Steeds Hooger JO14-1 | Botlek, SC JO14-1 | regulier | veld 1 | |||||
13-04-2024 12:30 | Botlek, SC 3 | CWO 3 | Botlek, SC 3 | regulier | veld 2 | |||||
13-04-2024 13:00 | Botlek, SC 4 | SHO 7 | Botlek, SC 4 | regulier | veld 2 | |||||
13-04-2024 14:30 | Botlek, SC JO17-2 | Jonge Spartaan, de JO17-2 | Botlek, SC JO17-2 | regulier | veld 1 |
Wedstrijddatum | Thuisteam | Uitteam | Scheidsrechter | Veld | Kleedkamerthuisteam | Kleedkameruitteam | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19-03-2024 18:30 | Botlek, SC JO13-1 | Rijnmond Hoogvliet Sport JO13-1 | Afgeschermd | veld 2 | ||||
20-03-2024 20:00 | Nieuwenhoorn 4 | Botlek, SC 5 | veld 1 | |||||
21-03-2024 20:00 | Botlek, SC 3 | v.v. Hekelingen 3 | A.J. (Aad) Beerens | veld 2 | 8 | 1 | ||
23-03-2024 09:00 | Botlek, SC JO8-2 | Rijnmond Hoogvliet Sport JO8-1 | veld 4 A1 | 5 | 6 | |||
23-03-2024 09:00 | Botlek JO10-3 | Simonshaven JO10-1 | veld 4 B | 7 | 8 | |||
23-03-2024 09:30 | Botlek JO14-1 | Poortugaal JO14-1 | Woud, K. (Kevin) van 't | veld 1 | 8 | 1 | ||
23-03-2024 10:00 | vv Smitshoek JO12-6 | Botlek, SC JO12-2 | veld 2 B | |||||
23-03-2024 12:00 | Botlek, SC 2 | Kethel Spaland, vv 2 | J. (Jan) van den Ende | veld 1 | 5 | 2 | ||
23-03-2024 12:00 | Botlek, SC 35+1 | Egelantier Boys, de 35+2 | Afgeschermd | veld 2 | 12 | 6 | ||
23-03-2024 12:00 | NOCKralingen 4 | Botlek, SC 7 | A. (Ahmed) Khouch | veld 1-Hermandad | ||||
23-03-2024 12:30 | WFB JO17-2JM | Botlek, SC JO17-2 | M. (Martin) Humblet | veld 3 | 9 | 10 | ||
23-03-2024 13:15 | Botlek, SC 3 | SHO 4 | A.J. (Aad) Beerens | veld 4 | 7 | 4 | ||
23-03-2024 13:15 | Botlek, SC 4 | Heinenoord 3 | A. (Andre) Kokje | veld 3 | 11 | 3 | ||
23-03-2024 14:30 | Botlek, SC 1 | WCR 1 | M. (Marco) de Lange | veld 1 | 9 | 1 | ||
30-03-2024 12:00 | WFB JO17-1 | Botlek, SC JO17-1 | W. (Wim) Westhoeve | veld 1 | 3 | 2 | ||
30-03-2024 12:15 | Botlek, SC 35+1 | Pernis 35+1 | E. (Edwin) de Meersseman | veld 2 | 12 | 7 | ||
30-03-2024 13:15 | Botlek, SC 5 | Hellevoetsluis 6 | A.J. (Aad) Beerens | veld 1 | 11 | 8 | ||
30-03-2024 14:30 | Vierpolders 4 | Botlek, SC 6 | veld 1 | |||||
03-04-2024 20:00 | FC Vlotbrug JO17-3JM | Botlek, SC JO17-2 | veld 1 | |||||
06-04-2024 08:30 | Botlek, SC JO13-1 | Pernis JO13-1 | veld 1 | |||||
06-04-2024 08:30 | NSVV JO15-4 | Botlek, SC JO15-3 | veld 1 | |||||
06-04-2024 10:00 | Hermes DVS JO15-2 | Botlek, SC JO15-1 | veld 5-SVV | |||||
06-04-2024 10:15 | Botlek, SC JO14-1 | DVV '09 JO14-1 | veld 1 | |||||
06-04-2024 11:30 | Rhoon JO17-1 | Botlek, SC JO17-1 | veld 1-Rhoon | |||||
06-04-2024 11:30 | CWO JO13-2 | Botlek, SC JO13-2 | veld 2 | |||||
06-04-2024 12:00 | Botlek, SC JO17-2 | sv Poortugaal JO17-4 | veld 1 | |||||
06-04-2024 12:00 | SHO 8 | Botlek, SC 5 | veld 4 | |||||
06-04-2024 12:30 | Botlek, SC 3 | GHVV'13 3 | veld 2 | |||||
06-04-2024 13:15 | Botlek, SC 4 | Barendrecht 9 | veld 4 | |||||
06-04-2024 14:00 | CION 35+1 | Botlek, SC 35+1 | veld 3-Cion | |||||
06-04-2024 14:30 | Botlek, SC 1 | v.v. Hekelingen 1 | veld 1 | |||||
06-04-2024 14:30 | Rockanje 5 | Botlek, SC 6 | veld 3 | |||||
06-04-2024 14:30 | Pernis 4 | Botlek, SC 7 | veld 3 | |||||
06-04-2024 17:00 | VFC 2 | Botlek, SC 2 | veld 1 | |||||
10-04-2024 20:00 | Botlek, SC 7 | SCO '63 4 | veld 2 | |||||
13-04-2024 08:30 | Spijkenisse JO13-6 | Botlek, SC JO13-1 | veld 2 | |||||
13-04-2024 09:30 | Botlek, SC JO13-2 | Victoria'04 JO13-2 | veld 2 | |||||
13-04-2024 09:45 | Steeds Hooger JO14-1 | Botlek, SC JO14-1 | veld 1 | |||||
13-04-2024 10:00 | Botlek, SC JO17-1 | v.v. Hekelingen JO17-2 | veld 1 | |||||
13-04-2024 10:15 | Botlek, SC JO15-3 | LYRA JO15-3 | veld 3 | |||||
13-04-2024 12:00 | Botlek, SC 2 | Excelsior M. 2 | veld 1 | |||||
13-04-2024 12:15 | Botlek, SC 35+1 | SSA/SJO Fortuna Be Quick 35+2 | veld 4 | |||||
13-04-2024 12:30 | CWO 3 | Botlek, SC 3 | veld 2 | |||||
13-04-2024 13:00 | SHO 7 | Botlek, SC 4 | veld 2 | |||||
13-04-2024 14:15 | Botlek, SC 5 | sv Poortugaal 4 | veld 1 | |||||
13-04-2024 14:15 | Botlek, SC 7 | Brielle, VV 6 | veld 3 | |||||
13-04-2024 14:15 | Botlek, SC 6 | Vierpolders 4 | veld 2 | |||||
13-04-2024 14:30 | Jonge Spartaan, de JO17-2 | Botlek, SC JO17-2 | veld 1 |