• SC Botlek 3

  • Botlek, SC 3

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Hoftijzer, RickOverige stafTeammanager
    Korste, PaulOverige stafTeammanager
    Ponstein, GerbenOverige stafTeammanager
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Arp, ThomTeamspeler
    Bergh, Justin van denTeamspeler
    Dubois, YuriTeamspeler
    Gelder, Dylan vanTeamspeler
    Gelder, Lucas vanTeamspeler
    Graft, Glenn van derTeamspeler
    Hoftijzer, RickTeamspeler
    Jong, Koen deTeamspeler
    Jong, Richard deTeamspeler
    Korste, PaulTeamspeler
    Kortsmit, MikeTeamspeler
    Kremers, MarvinTeamspeler
    Mesker, DennisTeamspeler
    Molenaar, EdwinTeamspeler
    Mourik, Michiel vanTeamspeler
    Ponstein, GerbenTeamspeler
    Raam, Richard vanTeamspeler
    Ruijter, RoelTeamspeler
    Schouten, ThomTeamspeler
    Uijl, Marc denTeamspeler
    Weeda, MitchellTeamspeler
    Westerveld, WesleyTeamspeler
    Woerden, Mark vanTeamspeler
    Zeegers, KaiTeamspeler

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    4 jun. 14:30Jonge Spartaan, de 3 - Botlek, SC 3Sportpark Spartacus
    11 jun. 12:00Stellendam 2 - Botlek, SC 3Sportpark Molengors
    18 jun. 12:00Botlek, SC 3 - Vierpolders 2Sportpark De Brug
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    14 mei.Spijkenisse 3 - SC Botlek 32 - 8
  • Poulestanden Botlek, SC 3 (0214 Mannen Zaterdag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Jonge Spartaan, de 315130251222939
    2FC Vlotbrug 215100538251330
    3SC Botlek 3148154233925
    4OHVV 2158163431325
    5Rockanje 2167183232022
    6Stellendam 2116142525019
    7GHVV'13 3166192535-1019
    8SCO '63 21641112040-2013
    9Vierpolders 2153392734-712
    10Spijkenisse 3153392340-1712