Charles Tilleman (84) overleden
Charles kwam in de jaren '70 van de vorige eeuw bij Botlek toen zijn zoons Paul en André in de jeugd gingen voetballen.
Vanaf de jaren '70 was hij secretaris in het bestuur van voorzitter Ben Herbers en hij bleef dat tot eind jaren '80. Vanwege zijn jarenlange verdiensten in het bestuur werd hij in 1987 benoemd tot Lid van verdienste van SC Botlek.
Charles was daarna nog vele jaren leider van het 2e elftal, waar allebei zijn zoons in de selectie speelden.
Na de actieve voetbalcarrières van Paul en André namen zijn kleinzoons Sven en Jesper het sportieve stokje over en als opa was hij elke wedstrijd aanwezig. Behalve een korte periode in 2010 toen hij na een hartstilstand even de dood in ogen keek. Hij herstelde en wist niet hoe snel hij weer naar Botlek moest komen om naar wedstrijden te kijken.
Toen zijn kleinszoons niet meer bij Botlek speelden bleef hij bij zijn cluppie langskomen om zaterdags naar het 1e te kijken. Dan stond hij het liefst vlakbij de dugout van Botlek, altijd met Patricia, de moeder van Sven en Jesper.
De laatste jaren verbleef Charles in een verpleeghuis in Spijkenisse waar hij deze week overleed.
De afscheidsdienst zal plaatsvinden op dinsdag 3 juni 2025 om 13:45 in de aula van Crematorium Spijkenisse, Oprelseweg 3 te Spijkenisse.
Paul, André, Sven, Jesper, Patricia en alle familie en bekenden veel sterkte!