• Botlek, SC 35+1

  • Botlek, SC 35+1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Duin, Michel vanOverige stafTeammanager

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Bonninga, PeterTeamspeler
    Doelwijt, FrankTeamspeler
    Duin, Michel vanTeamspeler
    Firing, DaveTeamspeler
    Horst, Bert van deTeamspeler
    Leenen, Marco vanTeamspeler
    Looij, EdwinTeamspeler
    Lopes Semedo, AntonioTeamspeler
    Maat, Peter van derTeamspeler
    Meersseman, Edwin deTeamspeler
    Mervel, ArnoudTeamspeler
    Penning, Hugo deTeamspeler
    Westelaken, Patrick van deTeamspeler
    Westplate, RalfTeamspeler
    Zoetemeijer, ArjenTeamspeler

    Er zijn 8 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    21 mei. 14:30Strijen 35+1 - Botlek, SC 35+1Sportpark Strijen
    28 mei. 12:15Botlek, SC 35+1 - sv Poortugaal 35+1Sportpark De Brug
    4 jun. 14:00Botlek, SC 35+1 - GOZ 35+1Sportpark De Brug
    11 jun. 13:00Zwervers, IJVV de 35+1 - Botlek, SC 35+1YVV De Zwervers- De Groote Stee
    18 jun. 13:00Botlek, SC 35+1 - SHO 35+1Sportpark De Brug
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    7 mei.sv Poortugaal 35+1 - Botlek, SC 35+11 - 6
  • Poulestanden Botlek, SC 35+1 (0292 Mannen 35+ Zaterdag)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Strijen 35+1171403100356542
    2Smitshoek 35+117123279314839
    3GOZ 35+11692557302729
    4SHO 35+11583453421127
    5Pernis 35+2159064133827
    6Botlek, SC 35+11581660421825
    7Egelantier Boys, de 35+1147074343021
    8NSVV 35+21751113562-2716
    9Zwervers, IJVV de 35+11650113446-1215
    10Charlois, sv 35+11531113271-3910
    11sv Poortugaal 35+117111511110-994