• Botlek, SC 35+1

  • Botlek, SC 35+1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Duin, Michel vanOverige stafTeammanager
    Meersseman, Edwin deOverige stafTeammanager
    Mervel, ArnoudOverige stafTeammanager
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Beskers, MauriceTeamspeler
    Bijvank, LeonTeamspeler
    Bonninga, PeterTeamspeler
    Diepstraten, RobertTeamspeler
    Doelwijt, FrankTeamspeler
    Duin, Michel vanTeamspeler
    Faulkner, DannyTeamspeler
    Horst, Bert van deTeamspeler
    Jalimsingh, RajeshTeamspeler
    Kempen, Chris vanTeamspeler
    Kuikstra, KevinTeamspeler
    Leenen, Marco vanTeamspeler
    Maat, Peter van derTeamspeler
    Meer, Mike van derTeamspeler
    Meersseman, Edwin deTeamspeler
    Mervel, ArnoudTeamspeler
    Noort, Paul vanTeamspeler
    Penning, Hugo deTeamspeler
    Penning, Mitchell deTeamspeler
    Roderkerken, DannyTeamspeler
    Spittel, DennisTeamspeler
    Tjon Sien Kie, RalfTeamspeler
    Westplate, RalfTeamspeler
    Woud, Kevin van 'tTeamspeler

    Er zijn 2 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    4 mei. 11:30Botlek, SC 35+1 - CION 35+1Sportpark De Brug
    11 mei. 13:45HBSS 35+1 - Botlek, SC 35+1Sportpark Harga
    18 mei. 14:30SSA/SJO Fortuna Be Quick 35+2 - Botlek, SC 35+1Sportpark Piershil
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    20 apr.Pernis 35+1 - Botlek, SC 35+12 - 2
    13 apr.Botlek, SC 35+1 - SSA/SJO Fortuna Be Quick 35+26 - 2
    13 apr.Botlek JO10-1 - ASWH JO10-20 - 0
  • Poulestanden Botlek, SC 35+1 ( 2e klasse 6 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Pernis 35+11817101201310752
    2PPSC 35+218112552371535
    3Botlek, SC 35+11593350351530
    4CION 35+11591554371728
    5Egelantier Boys, de 35+21581652391325
    6HBSS 35+1187385856224
    7Victoria'04 35+1176383847-921
    8Excelsior M. 35+1156184237519
    9SSA/SJO Fortuna Be Quick 35+21352643331017
    10Zwaluwen 35+217121428105-775
    11sv Poortugaal 35+117011611109-981

    Poulestanden Botlek, SC 35+1 ( Groep 1 18 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1WFB 35+121105234
    2Rockanje 35+120203302
    3Botlek, SC 35+1201114-31