• Botlek, SC 35+1

  • Botlek, SC 35+1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Duin, Michel vanOverige stafTeammanager
    Kuikstra, KevinOverige stafTeammanager
    Mervel, ArnoudOverige stafTeammanager
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Bijvank, LeonTeamspeler
    Diepstraten, RobertTeamspeler
    Doelwijt, FrankTeamspeler
    Duin, Michel vanTeamspeler
    Faulkner, DannyTeamspeler
    Felixdaal, GlennTeamspeler
    Jalimsingh, RajeshTeamspeler
    Kempen, Chris vanTeamspeler
    Kortsmit, MikeTeamspeler
    Kros, GertjanTeamspeler
    Kuikstra, KevinTeamspeler
    Looij, EdwinTeamspeler
    Maat, Peter van derTeamspeler
    Meer, Mike van derTeamspeler
    Meersseman, Marco deTeamspeler
    Meersseman, Edwin deTeamspeler
    Mervel, ArnoudTeamspeler
    Penning, Mitchell deTeamspeler
    Penning, Hugo deTeamspeler
    Roderkerken, DannyTeamspeler
    Schipper, MarcoTeamspeler
    Schuurman, DaveTeamspeler
    Tjon Sien Kie, RalfTeamspeler
    Woud, Kevin van 'tTeamspeler

    Er zijn 2 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    17 okt. 13:00Botlek, SC 35+1 - NBSVV 35+1Sportpark De Brug
    24 okt. 12:30Hellevoetsluis 35+1 - Botlek, SC 35+1Sportpark Historyland
    31 okt. 13:00Botlek, SC 35+1 - Rockanje 35+1Sportpark De Brug
    7 nov. 15:30v.v. Hekelingen 35+1 - Botlek, SC 35+1Sportpark Het Spui
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    10 okt.Botlek, SC 35+1 - Melissant 35+13 - 3
    3 okt.OVV 35+1 - Botlek, SC 35+11 - 2
  • Poulestanden Botlek, SC 35+1 ( 2e klasse 5 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1GHVV'13 35+144002031712
    2Botlek, SC 35+1321012757
    3Zwartewaal 35+1421112847
    4Hellevoetsluis 35+122009636
    5Rockanje 35+121106064
    6Melissant 35+13111131124
    7Fortuna Be Quick 35+141121219-74
    8NBSVV 35+131029723
    9WFB 35+13102611-53
    10Rozenburg 35+13012814-61
    11v.v. Hekelingen 35+12002015-150
    12OVV 35+13003410-60