• Botlek, SC 35+1 VE zaterdag speeldag man

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Bonninga, PeterTeamspeler
    Doelwijt, FrankTeamspeler
    Duin, Michel vanTeamspeler
    Horst, Bert van deTeamspeler
    Leenen, Marco vanTeamspeler
    Looij, EdwinTeamspeler
    Maat, Peter van derTeamspeler
    Meersseman, Edwin deTeamspeler
    Mervel, ArnoudTeamspeler
    Penning, Hugo deTeamspeler
    Westelaken, Patrick v.d.Teamspeler
    Westplate, RalfTeamspeler
    Zoetemeijer, ArjenTeamspeler

    Er zijn 9 teamleden waarvan de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    21 nov. 14:30Overmaas 35+1 - Botlek, SC 35+1Sportpark Olympia
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    24 okt.Botlek, SC 35+1 - Rijnmond Hoogvliet Sport 35+1
  • Poulestanden Botlek, SC 35+1 (0292 Mannen 35+ Zaterdag)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Smitshoek 35+1330016979
    2Coal 35+12200122106
    3Overmaas 35+122008266
    4Botlek, SC 35+122007346
    5BZC / Zuiderpark 35+2320113676
    6Pernis 35+211006153
    7Egelantier Boys, de 35+121017703
    8Rijnmond Hoogvliet Sport 35+1200248-40
    9Rozenburg 35+1300349-50
    10Charlois, sv 35+13003720-130
    11sv Poortugaal 35+13003118-170

    Poulestanden Botlek, SC 35+1 (B2000 Veteranen beker zaterdag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1WFB 35+133009459
    2Botlek, SC 35+1320112756
    3Melissant 35+1301247-31
    4DVV '09 35+1301229-71