• Botlek, SC 35+1 VE zaterdag speeldag man

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Bonninga, PeterTeamspeler
    Doelwijt, FrankTeamspeler
    Duin, Michel vanTeamspeler
    Horst, Bert van deTeamspeler
    Leenen, Marco vanTeamspeler
    Looij, EdwinTeamspeler
    Maat, Peter van derTeamspeler
    Meersseman, Edwin deTeamspeler
    Mervel, ArnoudTeamspeler
    Penning, Hugo deTeamspeler
    Westelaken, Patrick v.d.Teamspeler
    Westplate, RalfTeamspeler
    Zoetemeijer, ArjenTeamspeler
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    3 okt. 12:00Botlek, SC 35+1 - Smitshoek 35+1Sportpark De Brug
    10 okt. 14:30Pernis 35+2 - Botlek, SC 35+1Sportpark Pernis
    24 okt. 12:00Botlek, SC 35+1 - Rijnmond Hoogvliet Sport 35+1Sportpark De Brug
    31 okt. 14:30Egelantier Boys, de 35+1 - Botlek, SC 35+1Sportpark Schulpweg
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    29 sep.SC Botlek J023 - GHVV4 - 1
    26 sep.Rozenburg 35+1 - Botlek, SC 35+10 - 2
    22 sep.SC Botlek 2 - SCO 23 - 0
    19 sep.Botlek, SC 35+1 - Charlois, sv 35+15 - 3
  • Poulestanden Botlek, SC 35+1 (0292 Mannen 35+ Zaterdag)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Overmaas 35+122008266
    2Botlek, SC 35+122007346
    3Smitshoek 35+122008626
    4Pernis 35+211006153
    5Coal 35+111004223
    6BZC / Zuiderpark 35+2210110553
    7Egelantier Boys, de 35+121017703
    8Rozenburg 35+1200236-30
    9Rijnmond Hoogvliet Sport 35+1200248-40
    10Charlois, sv 35+12002412-80
    11sv Poortugaal 35+12002110-90

    Poulestanden Botlek, SC 35+1 (B2000 Veteranen beker zaterdag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1WFB 35+133009459
    2Botlek, SC 35+1320112756
    3Melissant 35+1301247-31
    4DVV '09 35+1301229-71