• Programma THUIS

    WedstrijddatumThuisteamUitteamStatusScheidsrechterVeldKleedkamerthuisteamKleedkameruitteamDetails
    11-04-2020 AFGELASTSC Botek 12-3Toofan JO12-1Afgelast door bondVeld 3A1011
    11-04-2020 AFGELASTSC Botlek 3Spijkenisse 3Afgelast door bondveld 3 jeugdwedstr.--
    18-04-2020 AFGELASTSC Botlek 12-1v.v. Hekelingen JO12-2Afgelast door bondveld 1
    18-04-2020 AFGELASTSC Botlek 14-2VVOR JO14-2Afgelast door bondveld 3 jeugdwedstr.
    18-04-2020 AFGELASTSC Botlek 13-2Brielle JO13-4GAfgelast door bondveld 2
    18-04-2020 AFGELASTSC Botlek 12-2SV Leidschenveen JO12-5Afgelast door bondveld 1
    18-04-2020 AFGELASTSC Botlek 13-1Rozenburg JO13-1Afgelast door bondveld 1
    18-04-2020 AFGELASTSC Botlek 19-1Zuidland JO19-1Afgelast door bondveld 2
    18-04-2020 AFGELASTBotlek, SC JO16-2Perkouw JO16-1Afgelast door bondveld 4
    18-04-2020 AFGELASTSC Botlek 3Nieuwenhoorn 3Afgelast door bondveld 1
    18-04-2020 AFGELASTSC Botlek 5Heinenoord 5Afgelast door bondveld 2
    18-04-2020 AFGELASTSC Botlek VR1Zuidland VR4Afgelast door bondveld 1
    18-04-2020 AFGELASTSC Botlek 15-1Oud-Beijerland JO15-1Afgelast door bondveld 3 jeugdwedstr.
    18-04-2020 AFGELASTSC Botlek 16-3Charlois, sv JO16-2Afgelast door bondveld 2
  • Programma UIT

    WedstrijddatumThuisteamUitteamStatusVeldKleedkamerthuisteamKleedkameruitteamDetails
    18-04-2020 AFGELASTRozenburg JO12-1SC Botek 12-3Afgelast door bondveld 1 licht
    18-04-2020 AFGELASTAlexandria'66 JO16-1SC Botlek 16-1Afgelast door bondveld 5 licht
    18-04-2020 AFGELASTRijnmond Hoogvliet Sport JO11-1SC Botlek 11-1Afgelast door bondveld 1
    18-04-2020 AFGELASTWCR 2Botlek, SC 4Afgelast door bondveld 1
    18-04-2020 AFGELASTCharlois, sv 2SC Botlek 2Afgelast door bondveld 1
    18-04-2020 AFGELASTExcelsior R. JO14-1SC Botlek 14-1Afgelast door bondVeld 4
    18-04-2020 AFGELASTSpijkenisse 6SC Botlek 6 Afgelast door bondveld 6
    18-04-2020 AFGELASTVDL 1Botlek, SC 1Afgelast door bondveld 1 licht
    18-04-2020 AFGELASTSmitshoek VE1SC Botlek VE1Afgelast door bondveld 7 licht
  • Uitslagen

    WedstrijddatumThuisteamUitteamUitslagStatus
    04-04-2020Smitshoek 8SC Botlek 6 Afgelast door bond
    04-04-2020msv De Betrokken Spartaan JO16-1SC Botlek 16-1Afgelast door bond
    04-04-2020Botlek, SC 1CION 1Afgelast door bond
    04-04-2020SC Botlek 16-3Spijkenisse JO16-3Afgelast door bond
    04-04-2020SC Botlek 15-1Smitshoek JO15-8Afgelast door bond
    04-04-2020Jonge Spartaan, de 3SC Botlek 3Afgelast door bond
    04-04-2020Zwervers, IJVV de 4SC Botlek 5Afgelast door bond
    04-04-2020Botlek, SC 4Rijnmond Hoogvliet Sport 3Afgelast door bond
    04-04-2020SC Botlek VE1WFB VE1Afgelast door bond
    04-04-2020SC Botlek 2Smitshoek 4Afgelast door bond
    04-04-2020BVCB JO16-2Botlek, SC JO16-2Afgelast door bond
    04-04-2020Meeuwenplaat JO13-2SC Botlek 13-2Afgelast door bond
    04-04-2020SJO Korendijk JO14-1GSC Botlek 14-2Afgelast door bond
    04-04-2020SC Botlek 19-1NSVV JO19-2Afgelast door bond
    04-04-2020SC Botek 12-3VVOR JO12-5Afgelast door bond
    04-04-2020Jonge Spartaan, de JO13-1SC Botlek 13-1Afgelast door bond
    04-04-2020SC Botlek 14-1Spijkenisse JO14-2Afgelast door bond
    04-04-2020SC Botlek 11-2Hellevoetsluis JO11-2Afgelast door bond
    04-04-2020Spijkenisse JO12-3SC Botlek 12-2Afgelast door bond
    04-04-2020SHO JO12-3SC Botlek 12-1Afgelast door bond